GRESSNET SUPPORT

Support GRESSNET, kl. 08 – 16.

Support på GRESSNET leveres internt av hvert enkelt medlem. Spørsmål om produkt eller konsulenttjenester kan også rettes til Millum.

Kundeservice

Kundeservice vedrørende vareleveranser og andre spørsmål klikk her.

Finn din support kontakt for din bedrift: 

Bitastad
Oskar Hurley, tlf: 41141148
E-mail: oskar.hurley@bitastad.no

Compass Group
Eurest Helpdesk, tlf: 940 09 294 -dial 3
E-mail: helpdesk@eurest.no

Hurtigruten ASA
Mona Kalleberg, tlf: 940 21 932
E-post: mona.kalleberg@hurtigruten.com

Norlandia Hotel Group
Thomas Vidung tlf: 922 94 026
E-post: thomas.vidung@norlandia.no

O'Learys AS / Social Eatertainment Group
E-post: purchasing@olearystrademark.com

Radisson Hotel Group

Procurement Norway
E: procurement.norway@radissonhotels.com

Scandic Hotels
Marcus Ertl, tlf: 4991 53 330
E-post: marcus.ertl@scandichotels.com

SSP
Mari Myrvold, tlf: 479 13 351
E-post: mari.myrvold@ssp.no

Torghatten ASA
Øyvind Grøttheim, tlf: 951 38 135
E-post: oyvind.grottheim@torghatten.no